Drapiluxi kangad

Drapilux Air

Suitsused hotellitoad ja luitunud õhk kontoris on tänaseks minevik – kõike seda tänu intelligentsetele kangastele. Värske õhu saladuse taga peituv reegel: kangastes leiduvatel metallisooladel on katalüütiline toime. Lõhnamolekulid ja õhusaastajad lõhutakse kokkupuutel Drapilux Air kangastega, ning muundatakse CO2 ja veeks, mis ei ohusta kasutajat ega tema tervist. Sellegipoolest, ei tohi segi ajada Drapiluxi Air’i katalüütilist efekti ja imendamist, mis on teiste õhupuhastajate toimimisviisiks. Imendamise puhul võtab õhupuhastaja ained endasse, kuid ei lagunda neid. Drapilux Air’i õhku puhastav toime jääb alles ka pärast korduvat pesemist. Pärast Drapilux Air’i tutvustamist 2003. aastal pälvis toode mitu innovatsiooniauhinda.

Drapilux Flammstop

Juba 1980. aastal, pärast esimese tulekindla kanga loomist, seadis Drapilux uued standardid ning sai kommertstootmise vallas selgeks liidriks. Tänu polüesterkiudude modifitseerimisele on Drapilux Flammstop püsivalt tulekindel, ning tulekahju puhkemisel on on väga väike võimalus suitsugaasi tekkimiseks. Kardinad, polstermaterjalid ja voodikatted, mis on Drapilux Flammstop kangast, vastavad kõikidele rahvusvahelistele nõuetele ning on täiuslikud kasutamiseks kõikjal.

Drapilux Bioaktiv

2004. aastal tutvustati toodet, millele oli lisatud mikroobivastane funktsioon. Drapilux Bioaktiv kangast tooted võitlevad bakterite ja pisikutega – sellest on saanud terviseasutuste (haiglad, vanadekodud jne) puhul otsustav eelis. Drapilux Bioaktiv oli brändi reaktsioon haiglates tihenevatele infektsioonidele. Väikesed hõbedaioonid kangas ei jäta haigustekitajatele võimalust. Juhul kui bakter puutub kangaga kokku, häiritakse tema raku füsioloogiat ja metabolismi, ning ta hävitatakse. Drapilux Bioaktiv’i efektiivsus on teaduslikult tõestatud: mikroobide arv väheneb rohkem kui 99%. Ka pärast 50 pesukorda 60 kraadi juures jääb mikroobivastane aktiivsus peaaegu muutumatule tasemele.

Drapilux All-in-one

Tulevikku vaatava ettevõttena on Drapilux pidevalt innovatsioonile keskendunud: Pärast õhku puhastavate ja miroobidevastase toimega kangaste võidukäiku otsustas Drapilux 2010. aastal tuua turule maailma esimese all-in-one kanga, millel on nii Drapilux Air’i kui ka Bioaktiv’i eelised. Drapilux All-in-one kangas tagab puhta õhu ning ideaalse ruumihügieeni samal ajal, ning on seega täiuslikud kasutamiseks terviseasutustes. Kombinatsioon kahest toimest on maailmas ainulaadne, ning seda võib müüa vaid Drapilux Euroopas. Tähtis: Drapilux All-in-one toime ei kao ka pärast korduvat pesemist.

Drapilux Akustik

Intelligentne ruumikujundus ja spetsiifiliselt valitud materjalid aitavad täiustada taustamüra taset siseruumides. Kardinad, polstermaterjalid, seina- ja laekatted või eraldajad Drapilux Akustik seeriast on mõeldud spetsiaalselt kõrge müratasemega ruumidele. Heli-summutava kanga toime on tõestatud teaduslike mõõtmiste teel. Järeldus: Kangad Drapilux Akustik seeriast tagavad mugava, vaikse amosfääri siseruumides, ilma et peaks lahti ütlema esteetilisest sisekujundusest või isiklikust stiilist.

 

Drapiluxi kangaste headest omadustest:

Kõigil Drapiluxi kangastel on kõrgeim tulekindlusklass, mida tõendab vastav Eesti sertifikaat.

Tänu kõrgetele tuleohutusomadustele on paljud hotellid, restoranid, kontorid, haiglad, laevad jne Drapiluxi pikaajalisteks klientideks.

Kuna Drapilux kangad on tuntud oma klassikalise mustri ja maitseka värvivaliku poolest, sobivad nad väga hästi ka kodukujundusse.

Drapilux kangad koosnevad 100% polüestrist, mistõttu on neid lihtne puhastada. Neid on võimalik pesta pesumasinas 40 kraadi juures või puhastada keemilises puhastuses.

Drapilux kangad on keskkonnasõbralikud.

Drapiluxi kangad taluvad tugevat päikesekiirgust.

Drapilux kangad on pikaajaline investeering, kuna tänu klassikalisele mustrile on võimalik neid kangaid väga kaua kasutada ja sama kangast juurde tellida. Igal aastal lisandub kollektsiooni ka uusi kangaid.

ASTU LÄBI

Tule meile külla ja tutvu kardinatega päris oma silmaga. Meie abivalmis kardinameistrid aitavad Teid juhatada vastavalt Teie soovidele täpselt selle õige kardinani.

KARDINALI SALONG